Porsche 911 Turbo S (991) - modyfikacja TechArt

2016-10-18

Kolejny raz sprawiliśmy, że naprawdę super auto zyskało zupełnie nową osobowość. Niedawno trafiło do nas Porsche 911 Turbo S (991), które przeszło szereg modyfikacji. Jak przystało na naszą firmę nie pozostawiliśmy w spokoju seryjnych 560 KM, wyposażyliśmy to Porsche w komputer sterujący TechArt Powerkit, umożliwiający przyrost mocy do około 620 KM i 830 Nm.

Porsche – z racji niskiego zawieszenia często boryka się z utrudnieniami podczas codziennej jazdy po polskich drogach. Jednak udało nam się znaleźć rozwiązanie tego problemu w postaci systemu podnoszenia przedniej osi firmy TechArt. System ten umożliwia uniesienie przodu auta aż o 65 mm, co znacząco zwiększa komfort użytkowania auta.

Dodatkowo dla poprawienia walorów dźwiękowych zainstalowaliśmy wydech z klapami TechArt, dzięki którym auto w trybie Sport Plus brzmi naprawdę niesamowicie.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.