Porsche 911 C4S Techart

Porsche 911 Carrera 4S Techart

2015-05-04

Oto Porsche 911 Carrera 4S ubrane w idealnie skrojony body kit firmy TechArt. Z pewnością jest to jedna z pierwszych „dziewięćset jedenastek” w Polsce która otrzymała taki pakiet stylizacyjny. 
Porsche 911 to auto o ponadczasowej stylistyce nadwozia, jednak trzeba przyznać że w „zwykłej” wersji brakuje mu odrobinę charakteru. I właśnie dla właścicieli Porsche którzy wymagają od swojego samochodu więcej, mamy w ofercie ekskluzywne dodatki firmy TechArt. 

W skład pakietu zewnętrznego TechArt wchodzi spoiler przedniego zderzaka, nakładki przednich reflektorów, progi boczne, znacznie większa od seryjnej tylna lotka, spoiler tylnej szyby, dyfuzor tylnego zderzaka oraz owalne końcówki układu wydechowego z logo TechArt. 
Carrera 4S została przez nas wyposażona w piękne felgi aluminiowe TechArt Formula IV w grafitowym kolorze z polerowanymi ramionami. Przednie felgi mają rozmiar 9x21”, z tyłu natomiast obręcze mają rozmiar 12x21” i są obute w opony 325/25/21 Michelin Pilot Super Sport.
Już pierwszy rzut oka wystarczy aby odróżnić Porsche 911 TechArt od zwykłej wersji. Pakiet stylistyczny i felgi TechArt odmieniły oblicze tego Coupe, zamieniając je w rasowy sportowy samochód bliższy modelom GT3 czy GT2.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.