Pierwsze w Polsce Audi ABT Q7 4M 3.0 TDI 326 KM

2015-12-09

Niecierpliwie czekaliśmy na dzień, w którym pojawi się u nas nowe Audi Q7. Wczoraj wreszcie nastąpił ten moment. Z radością i dużą ekscytacją zajęliśmy się tym autem.

Egzemplarz, który trafił w nasze ręce wyposażony został w jednostkę 3.0 TDI. Fabryczne osiągi prezentowały się następująco – moc wynosiła 286 KM, a moment obrotowy 595 Nm. Po sprawdzeniu tych wyników przystąpiliśmy do montażu komputera sterującego pracą silnika ABT AEC. Po dokonaniu tej modyfikacji parametry wzrosły o 40 KM i 81 Nm. Efekt naszych prac to moc na poziomie 326 KM i moment obrotowy o wartości 676 Nm. Podwyższone parametry wpływają na poprawę dynamiki tego samochodu i podniesienie poziomu bezpieczeństwa związanego z krótszym czasem wyprzedzania. Teraz prowadzenie tego auta jest jeszcze bardziej harmonijne i dostarcza dużo więcej pozytywnych wrażeń. Z dumą podkreślamy, że jest to pierwsze zmodyfikowane w ten sposób nowe Audi Q7 w naszym kraju.

A już od stycznia dostępny będzie body kit dla tego modelu Audi! Serdecznie zapraszamy!

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.