Pierwsze kompleksowo przebudowane Audi Q7 w Pachura Moto Center!

2016-06-17

Po premierze bardzo kontrowersyjnego Audi Q7 scena tuningowa wręcz paliła się, aby wykrzesać z tego modelu jak najwięcej.

W nasze ręce trafiła nowa Q7-ka w wersji 3.0 TDI. Auto przeszło szereg modyfikacji, w wyniku których jego bodykit znacząco różni się od oryginału, a za sprawą firmy ABT otrzymało zupełnie nowy, bardziej agresywny wygląd.

Cała karoseria została poszerzona o kilka centymetrów, dzięki czemu samochód ten prezentuje się jeszcze bardziej majestatyczne. W spotkaniu z tym Audi najpierw rzuca się w oczy znacząco przemodelowany przedni zderzak. Zdecydowanie większe, bardziej wyraziste wloty sprawiają, że nie da się przejść obok obojętnie. Obejmując wzrokiem boczną linię pojazdu zauważyć można kolejny ciekawy akcent, jakim są charakterystyczne dla firmy ABT nerki w błotnikach. Nakładki drzwiowe optycznie obniżyły auto. Najwięcej jednak zmieniło się z tyłu. Najbardziej zauważalne są potężne cztery końcówki wydechowe oraz zupełnie nowy spoiler. Auto to trafiło również na naszą hamownię, gdzie za sprawą komputera sterującego ABT AEC udało się z seryjnej mocy na poziomie 282 KM i momentu obrotowego równego 597 Nm wydobyć aż 326 KM oraz 683 Nm, co w przypadku trzylitrowego diesla pozwala czerpać prawdziwą przyjemność z prowadzenia.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.