Pewny zwycięzca - Więcej mocy dla ABT A1 quattro

2012-09-20

Wystarczy spojrzeć na te dane:  waga 1,390 kg, plus 2-litrowy silnik turbo z 256 KM (188 kW) - Audi A1 quattro jest zdecydowanie jednym z najlepszych aut w swojej klasie. A1 dla ABT Sportsline jest idealną bazą dla stworzenia wyjątkowego samochodu.  Hans-Jürgen Abt – ABT A1 quattro to "mały diabeł" w czystej postaci, który przede wszystkim daje dużo zabawy i dzięki ABT Power  staje się prawdziwym samochodem wyścigowym.

Jego 307 KM lub 226 kW oraz stały i zrównoważony napęd quattro pozwalają osiągnąć przewagę na drodze.  ABT Sportsline od wielu lat prowadzi szeroko zakrojone badania, nie tylko na drogach, ale także na torach wyścigowych, po to by klient mógł w pełni wykorzystać potencjał swojego samochodu . Aktualna modyfikacja ABT A1 quattro została zaktualizowana poprzez wykorzystanie wszystkich doświadczeń zdobytych na torach wyścigowych na całym świecie.
Nowe ABT A1 quattro nie tylko posiada moment obrotowy 400 Nm przy 2.500 do 5.000 rpm (wersja standardowa: 350 Nm), ale także chwali się przyspieszeniem od zera do 100 km / h w 5,4 sekundy, o trzy dziesiąte sekundy szybciej niż seryjna wersja.

ABT A1 quattro sprawdza się zarówno w codziennych sytuacjach jak i podczas agresywniejszej jazdy. Hans-Jürgen Abt:  „Połączenie ABT POWER i quattro to pewny zwycięzca w każdej sytuacji!”.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.