Pakiet stylistyczny ABT dla Audi SQ7

2017-07-14

Niemieckie Audi SQ7 już opuszczając fabrykę budzi podziw na drogach, natomiast od momentu kiedy do nas trafiło przeszło znaczącą metamorfozę. Rodzinny, najmocniejszy SUV za sprawą pakietu stylistycznego ABT stał się dużo bardziej agresywny.

Potężny SUV zyskał bodykit, który znacznie zmienił charakter auta. Przedni zderzak został zupełnie przemodelowany, powodując, że w lusterku nie widzimy już zwykłej Q7, a auto o muskularnej posturze. Poszerzenia nadkoli nadały masywności i majestatyczności, a nakładki drzwi optycznie obniżyły auto. Cztery okrągłe, carbonowe końcówki wraz z lekkimi modyfikacjami zderzaka oraz spoilerem ukazują sportowe zacięcie SQ7. Dodatkowo auto zostało wyposażone w moduł ABT Sound control potęgujący dźwięk aktywnego układu wydechowego.

Dla fanów mocy ABT przygotowało komputer sterujący ABT AEC pozwalający zwiększyć moc do imponujących 520 KM, a moment obrotowy do 970 Nm.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.