Pachura Moto Center na Poznań Motor Show 2017

2017-03-31

Kolejny raz mamy przyjemność poinformować o naszym uczestnictwie w Poznań Motor Show. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 6 – 09.04.2017 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jest to największa tego typu impreza w Polsce i czwarta w Europie, a w czasie jej trwania tysiące zwiedzających mają możliwość podziwiania stoisk pełnych najpiękniejszych i najnowszych modeli samochodów. Organizatorzy zapewniają, że nadchodząca edycja obfitować będzie w jeszcze większą ilość atrakcji, niespodzianek i premier.

My również zadbaliśmy o to, by na naszym stoisku pojawiło się coś wyjątkowego. Specjalnie z myślą o odwiedzających przygotowaliśmy aż sześć modeli aut. Odwiedzając nas będzie można zobaczyć: Audi R8 (630 KM i 580 Nm) i Audi SQ7 (520 KM i 970 Nm) – oba kompleksowo przebudowane przez firmę ABT Sportsline, firmowe „show car'y” Pachura Moto Center: Audi RS4 (636 KM i 597 Nm) oraz BMW M3 E92 (631 KM i 561 Nm) w nowych barwach na sezon 2017. Zaprezentujemy również Mercedesa S63 AMG Cabrio z komputerem sterującym PEC Performmaster (702 KM i 1000 Nm), a dopełnieniem będzie przygotowane w naszej firmie Porsche Carrera 4S Cabrio wyposażone w pakiet stylistyczny TechArt i oszałamiający wydech Akrapovic. Odwiedzający nasze stoisko będą mieli okazję zapoznania się z najnowszymi jednostkami sterującymi Alpine. Ponadto w związku z nawiązaniem współpracy z firmą Recaro, której produktów jesteśmy dystrybutorem pokażemy też następujące modele foteli samochodowych: Sportster CS, Ergomed ES SAB, Style, Speed, Pro Racer SPG Hans w czarnym welurze. Dodatkowo na stoisku Auto Motor i Sport zaprezentujemy Ferrari 488GTB z wydechem Akrapovic.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas podczas Poznań Motor Show. Znajdziecie nas w hali nr 6A, stoisko nr 4A.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.