Pachura Moto Center na Gran Turismo Expo

2015-07-08

Kolejna wspaniała impreza za nami. Tym razem mieliśmy przyjemność wziąć udział w Gran Turismo Excpo organizowanym w dniach 2 – 4 lipca na Torze Poznań. Były to jedyne polskie targi adresowane do koneserów ekskluzywnych samochodów. Pierwsze dwa dni tego wydarzenia były limitowaną imprezą ograniczoną do 1825 dostępnych biletów. Z kolei w sobotę podczas dnia otwartego targi odwiedziło 20.000 gości. W tym miejscu należy dodać, że było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizowane w Poznaniu.

Na naszym stoisku nie zabrakło polskich premier - zaprezentowaliśmy ABT Audi RS6-R - jedno z zaledwie 25 egzemplarzy piekielnie szybkiego kombi z silnikiem o mocy 730 KM/537 kW. Nie mogło zabraknąć też super-sportowej Pragi R1R, która uzyskała homologację drogową 17 marca 2015 roku i została pierwszym drogowym samochodem tej marki od roku 1947.

Dodatkową atrakcją, jaką przygotowaliśmy dla odwiedzających Gran Turismo Expo była możliwość przetestowania na torze Pragi R1. W tym przypadku jednostka o pojemności 1998 cm3 rozwija moc maksymalną 250 KM i maksymalny moment obrotowy 270 Nm, co przy masie auta 592 kg gwarantuje wyjątkowe osiągi.

Organizatorom gratulujemy tak udanego pomysłu i wspaniałej imprezy. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy w niej uczestniczyć. Mamy nadzieję, że Gran Turismo Expo zagości w Poznaniu na stałe.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.