Pachura Moto Center i Wagner Tuning

2016-08-01

Nadszedł czas, by podzielić się z wami świetną wiadomością! Niedawno nawiązaliśmy współpracę z Wagner Tuning - niemiecką firmą specjalizującą się głównie w produkcji wysokiej jakości sportowych intercoolerów.

Intercooler firmy Wagner charakteryzuje się niską wagą (9,1 kg), wysoką wydajnością chłodzenia, zwiększoną o 178% powierzchnią chłodzenia oraz antykorozyjną powłoką ochronną. Pierwsze efekty tej współpracy mogliśmy zaobserwować podczas tuningu Audi A6 3.0 TDI. Dzięki zastosowaniu wagnerowskiego intercoolera udało nam się uzyskać lepsze rezultaty na hamowni, a temperatura zasysanego powietrza jest obecnie dużo niższa niż w przypadku seryjnego intercoolera. Zabieg ten zapewnił optymalne chłodzenie oraz wyraźne zwiększenie mocy. Oczywiście auto zostało poddane także modyfikacji silnika, dzięki czemu moc i moment obrotowy z seryjnych 259 KM i 604 Nm wzrosły do 314 KM i 641 Nm.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.