Pachura Moto Center dealerem G-Power

2014-02-28

Z przyjemnością zawiadamiamy że nasza firma została oficjalnym dealerem niemieckiego tunera G-Power. Bawarska firma z siedzibą niedaleko Monachium jest jednym z najlepszych tunerów samochodów BMW. G-Power specjalizuje się w tuningu silników, a do najbardziej spektakularnych propozycji G-Power należą kompresory do silników BMW V8 i V10, także do modeli M-Power.

Nasza firma jako autoryzowany dealer i serwis montażowy G-Power już przygotowuje pokazowe BMW M3 E92. Ten egzemplarz M3 zostanie wyposażony w kompresor SKII dzięki któremu silnik będzie generował aż 610 KM i 590 NM, co pozwoli „M-trójce” rozpędzić się do niesamowitej prędkości 330 km/h. Śledźcie nasze postępy z kompresorem G-Power na facebooku, będziemy informować was na bieżąco o przebiegu prac.  

Wszystkich właścicieli BMW zainteresowanych dużą dawką dodatkowej mocy zapraszamy serdecznie do kontaktu. Oferujemy promocyjne koszty montażu wszystkich zestawów kompresora.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.