Nowy ABT AS3 Sportback

2013-02-18

Więcej miejsca, więcej stylu i - w wersji ABT Sportsline - jeszcze więcej sportu. Nowe Audi A3 Sportback, kompaktowe Lifestyler debiutuje w jeszcze bardziej atrakcyjnej wersji.

Skrojony na miarę pakiet aerodynamiczny Abt dla nowego Sportbacka: z przodu dominuje spoiler zderzaka i nowy bardzo dynamiczny grill. Boczną linię podkreślają idealnie dopasowane progi boczne i wloty powietrza w błotnikach. Tył samochodu nabrał więcej „mięśni” dzięki dyfuzorowi z poczwórnym zakończeniem wydechu, oraz wieńczącej dzieło lotce na klapie bagażnika. Oczywiście, nie ma wątpliwości, że jeszcze więcej wartości drzemie w środku nowego Sportbacka. Ekonomiczny silnik 1,4 TFSI dzięki komputerowi Abt Engine Control generuje teraz 160 KM (118 kW), w odróżnieniu od seryjnych 122 KM (90 kW). Moment obrotowy wzrasta z 200 do 250 Nm. Dwulitrowy turbo diesel dzięki AEC osiąga 170 KM i 125 kW (seria: 150 KM/110 kW). Moment obrotowy wysokoprężnego silnika wzrasta z 320 do 360 Nm. Niemieccy inżynierowie pracują nad dwoma innymi jednostkami - "mały" 1,6 TDI i 1.8 TFSI, dla których wkrótce także pojawią się modyfikacje dające wiele radości z jazdy, przy jednoczesnym zachowaniu troski o środowisko naturalne. Jako idealne uzupełnienie dla doskonałego napędu i wyglądu nowego Audi A3 Sportback, zalecamy felgi aluminiowe typu DR w rozmiarach 18 i 19 cali ze sportowymi oponami, dzięki którym nowy Abt AS3 Sportback będzie prowadził się nie tylko szybko, ale także bezpiecznie.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.