Nowe AUDI RS4 ABT

2018-02-02

ABT wypuściło na rynek pakiet podnoszący moc do nowego Audi RS4 dzięki któremu auto osiąga moc 510KM i moment obrotowy na poziomie 680Nm. Do tego wygląda świetnie!!

19 lat temu na scenie pojawiło się pierwsze Audi RS 4, które wywołało spore zamieszanie dzięki mocy 381 KM! Czwarta generacja sportowego kombi jest teraz dostępna z imponującą mocą 450 KM. Różnica między obecnym modelem produkcyjnym a nową wersją ABT RS 4 jest równie duża: 510 KM  i 680 Nm zamiast 600 Nm powinno wystarczyć do weekendowych wypadów za miasto. 

Zwiększenie mocy zapewnia specjalnie opracowana jednostka ABT Engine Control (AEC) dostosowuje ona ponad 25 różnych parametrów, zapewniając optymalne wykorzystanie mocy w połączeniu z bezpośrednią komunikacją pomiędzy AEC i jednostką sterującą silnika, jednocześnie oferując maksymalną ochronę silnika Audi RS 4.

Ale to zdecydowanie nie koniec drogi pod względem wydajności. "Przygotowaliśmy małą niespodziankę dla Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie", wyjaśnia Konspirator Hans-Jürgen Abt. W każdym razie, zawieszenie jest przygotowane na wszystkie ewentualności, szczególnie, że może być dalej ulepszone stabilizatorami sportowymi ABT na przednią i tylną oś. To praktycznie wyklucza poślizgi podczas szybkiego pokonywania zakrętów.

ABT Audi RS4 już w serii wygląda niezwykle szybko - i zdecydowanie bardzo indywidualnie: ABT klientom oferuje szeroki wybór kół sportowych. Wszystkie wersje DR, ER-C, FR i GR są dostępne w rozmiarze 20 cali, pomalowane w kolorze mistycznej czerni, błyszczącej czerni lub matowej czerni, w zależności od modelu.

To auto jest poprostu świetne!!

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.