Niemieckie Audi, niemiecki pakiet ABT, polskie wykonanie

2016-06-21

Tym razem w nasze ręce trafiła nowa Q7’ka w prawdopodobnie najładniejszym kolorze mianowicie sepang blue. Auto przeszło u nas prawdziwą metamorfozę, uzyskując tym samym image, który znacznie różni się od oryginalnego bodykitu.

Nowy, bardziej drapieżny wygląd to zasługa pakietu zewnętrznego firmy ABT. Karoseria została poszerzona o kilka centymetrów przez co auto prezentuje się jeszcze bardziej majestatycznie. Pierwsze co rzuca się w oczy, to znacząco przemodelowany przedni zderzak. Zdecydowanie większe, nieco bardziej kanciaste wloty sprawiają, że auto wzbudza większe zainteresowanie. Obejmując wzrokiem boczną linię pojazdu zauważyć można kolejny ciekawy akcent, jakim są charakterystyczne dla firmy ABT nerki w błotnikach. Dodatkowo nakładki drzwiowe optycznie obniżyły auto. Najwięcej jednak zmieniło się w tylnej części auta. Najbardziej widoczne są potężne cztery końcówki wydechowe oraz zupełnie nowy spoiler. Dopełnieniem szyku i ekstrawagancji są potężne 22” felgi ABT DR. Auto trafiło również na naszą hamownię, gdzie za sprawą komputera sterującego ABT udało się wykrzesać z auta aż 330 KM oraz zadowalające 671 Nm, co w przypadku trzylitrowego diesla pozwala uzyskać dużo większą frajdę z prowadzenia auta.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.