Nadchodzi potężna moc! ABT wykrzesał 520KM dla ABT AS7...

2012-07-27

Pierwsze spojrzenie na pięknie opadający ku tyłowi bok A7 to magiczny moment, który chce się przeżyć  ponownie. "Dla nas, A7 jest samochodem, którego walory wizualne muszą być odzwierciedlone w jego osiągach i dynamice jazdy" - mówi Hans-Jürgen Abt. Dyrektor firmy z Allgäu podkreśla, że A7 musi spełniać wysokie standardy dla swojego właściciela zarówno jako samochód przeznaczony do podróży jak i samochód sportowy, zarówno z silnikiem 3.0 TFSI jak i 3.0 TDI. "Uważamy, że silnik wysokoprężny pasuje do Audi A7 najlepiej. Naszym zdaniem, łączy w sobie ogromną moc i moment obrotowy z najwyższą wydajnością", mówi Hans-Jürgen Abt.

Do tej pory ABT POWER podkręcał jednostkę z 245 KM (180 kW) do 300 KM (220 kW). ABT Audi A7 to także prawdziwy super samochód sportowy z silnikiem benzynowym: silnik sześciocylindrowy ABT POWER podkręcał z 300 KM (221 kW) do wyścigowych 420 KM (308 kW). Teraz nadszedł czas na kolejną potężna modyfikację. Silnik V8 otrzymał niebagatelne 520KM i 680Nm, które czynią z niego prawdziwego „potwora” na drodze. Przy tej mocy V-max wynosi aż 290km/h! Ta modyfikacja będzie dostępna już pod koniec sierpnia 2012.

ABT proponuje także ekskluzywne felgi z lekkich stopów - 20 i 21 cali. Oczywiście, są one również dostępne w połączeniu z oponami (o wysokiej wydajności) Continental SportContact 5 o znakomitych właściwościach jezdnych. Miłej zabawy!

Imponujące osiągi, elegancja i ekstrawagancja mają teraz nową nazwę: ABT Audi AS7.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.