Mercedes C63 AMG Performance 564 KM

2016-11-03

Niedawno kolejny raz mieliśmy okazję pracować nad Mercedesem C63 AMG. Jednak ten egzemplarz różnił się nieco od tych, które gościły u nas wcześniej. Auto, którym zajmowaliśmy się tym razem zostało wyposażone w pakiet Performance.

Cały proces przemiany rozpoczęliśmy od sprawdzenia auta na hamowni, gdzie okazało się, że seryjnie model ten generuje moc równą 504 KM oraz moment obrotowy w wysokości 548 Nm.

Nasze poprzednie doświadczenia z przedstawicielami niemieckiej firmy Mercedes–Benz wyposażonymi w niesamowite silniki V8 pozwoliły nam kompleksowo zająć się autem. W celu zapewnienia lepszego dostarczenia powietrza do silnika zainstalowaliśmy sportowe filtry BMC, dzięki którym dopływ powietrza może być zwiększony nawet do 30%. Zadbaliśmy również o układ wydechowy. Auto wyposażyliśmy w potężne kolektory firmy Kleemann, z którą mieliśmy już przyjemność niejednokrotnie współpracować. Po tych zabiegach samochód ponownie trafił na hamownię, gdzie dzięki indywidualnemu strojeniu udało się wydobyć z niego imponujące wartości 564 KM i 612 Nm, co w przypadku silnika wolnossącego jest naprawdę dobrym wynikiem. Dodatkowy efekt naszej pracy to możliwość rozpędzenia auta do ponad 320 km/h.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.