Mercedes-Benz S560 4-MATIC Maybach

2020-01-16

Tak właśnie prezentuje się Mercedes-Benz S560 4-MATIC Maybach, który nawiedził niedawno siedzibę naszej firmy. Po co? Właściciel tej luksusowej limuzyny nie był do końca zadowolony z osiągów, które standardowo generowała 4-litrowa jednostka V8 – 469 koni mechanicznych i 700Nm maksymalnego momentu obrotowego. Właśnie dlatego zgłosił się on do nas, a nasza ekipa dołożyła wszelkich starań, aby wykrzesać nieco więcej potencjału.

Posłużyliśmy się modułem PEC autorstwa PERFORMMASTER, który spreparowaliśmy stricte pod prezentowany model samochodu. Dzięki tej modyfikacji motor otrzymał „zastrzyk” mocy do 569KM i 810Nm. Jak to się prezentuje w praktyce? Maybach jest w stanie przyspieszyć od 0 do 100km/h w zaledwie 4,2 sekundy, natomiast 200 km/h osiąga po 17 sekundach, co jest wynikiem lepszym od seryjnego o 3 sekundy (20,03s)!

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.