MERCEDES-AMG G63

MERCEDES-AMG G63 MOC PERFORMMASTER, DŹWIĘK AKRAPOVIC I DYNAMIKA BRABUS

2021-03-08

Moc, którą jak mówi sam Mercedes trzeba trzymać za kratami, mowa tu oczywiście o charakterystycznym dla G klasy grillu. Technologie napędu oraz zawieszenia AMG sprawdzone na torach wyścigowych. Mercedes AMG to moc sama w sobie na pierwszy rzut oka.

Mercedes-AMG G 63 w nocnej scenerii wygląda zjawiskowo, a dwa takie egzemplarze to już czysty ogień. Przed Wami dwa egzemplarze kultowej „Gelendy”, które mieliśmy okazję gościć w naszej firmie. Tym razem postanowiliśmy wziąć te 2,5-tonowe bestie i wybrać się na nieco dłuższy spacer. Jednego z bohaterów możecie znać, bowiem gościł na naszym kanale już kilkukrotnie. Czarny egzemplarz może pochwalić się mocą na poziomie 801 KM oraz 1069 Nm maksymalnego momentu obrotowego dzięki modyfikacjom firmy Performmaster. SUV zachwyca również dźwiękiem, a to wszystko za sprawą układu wydechowego Akrapovic Evolution Line (Titanium). Natomiast drugim zawodnikiem jest srebrny egzemplarz, który przyjechał już do nas „uzbrojony” w pakiet aerodynamiczny Brabus.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.