Lamborghini Urus

2020-01-16

Chyba wszyscy się zgodzimy, że marka Lamborghini jest ikoną luksusu i ekstrawagancji. Model Urus nie jest odstępstwem od tego stwierdzenia. Tegoroczny egzemplarz SUVa od włoskiego producenta wylądował w PMC, aby wykrzesać nieco więcej mocy z 4-litrowej, podwójnie doładowanej jednostki napędowej.

Trafił się nam naprawdę potężny egzemplarz, który po wstępnych pomiarach wygenerował moc na poziomie 672KM i 859Nm. Do poprawy osiągów wykorzystaliśmy zestaw ABT Power, czego efektem był przyrost do zatrważających 720KM oraz 936Nm momentu obrotowego. Takie parametry pozwalają Urusowi przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,4 sekundy, natomiast 200 km/h osiąga w 11,7s. Jest to prawdopodobnie pierwszy w Polsce SUV od Lamborghini mogący pochwalić się taką mocą. Robi na was wrażenie? Na nas bardzo!

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.