Kompaktowa, agresywna Honda Civic Type-R 391 KM i 471 Nm

2017-01-11

W naszej firmie nie boimy się żadnych wyzwań! Tym razem nasz warsztat odwiedziła nowa Honda Civic Type-R. Po pierwszych pomiarach na hamowni auto wykrzesało moc na poziomie 313 KM oraz moment obrotowy równy 405 Nm. Po tym pomiarze zapadła decyzja o szerokim zakresie modyfikacji.

W tym przypadku za układ wydechowy odpowiedzialna jest angielska firma Milltek. Za sprawą wydechu cat-back wraz z cerakotowymi czarnymi końcówkami poprawiły się walory estetyczne, a przede wszystkim stylistyczne.

Kolejną znaną firmą, która pomogła nam w modyfikacji Hondy jest Forge. W aucie został zamontowany znacznie większy i wydajniejszy intercooler, który dał nam możliwość większego popisu przy strojeniu auta. Widok pod maską poprawiły czerwone orurowania Forge’a , które nadały drapieżności. Dopełnieniem modyfikacji jest zawór upustowy blow-off potęgujący tzw. „pssyczenie”.

Po szeregu przeprowadzonych modyfikacji auto ponownie trafiło na hamownię, gdzie mogliśmy po raz kolejny pokazać na co nas stać. Opuszczając naszą firmę auto legitymowało się imponującą, jak na samochód tak małych rozmiarów mocą 391 KM oraz momentem obrotowym w wysokości 471 Nm, co stawia je wysoko w rankingu zmodyfikowanych przez nas kompaktów.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.