Kolejne BMW ze znaczkiem M w Pachura Moto Center

2017-07-07

Trzeba przyznać, że nowe M2 cieszy oczy naprawdę zjawiskowym wyglądem, ale niestety potencjał dźwiękowy z fabrycznego 6 - cylindrowego silnika nie zostaje w pełni wykorzystany. W przypadku tego auta klient oczekiwał najwyższej jakości, dlatego wybór mógł być tylko jeden - Akrapovic.

Bawarska piękność została przez nas wyposażona w tytanowy układ wydechowy Akrapovic Evolution Line. Dodatkowo układ ten został „uzbrojony” w system Akrapovic Sound Kit umożliwiający regulację klap wydechowych. Pomiary na hamowni dotyczące przyrostu mocy przekroczyły nasze oczekiwania. Seryjnie auto legitymowało się mocą 372 KM, a dzięki samemu układowi wydechowemu przekroczyło magiczne 405 KM, a moment w niektórych zakresach obrotów wzrósł o 15-20 Nm.

Nie poprzestaliśmy jednak tylko na aspekcie dźwiękowym tego auta. BMW zostało ubrane również w najwyższej jakości elementy z carbonu od Akrapovic’a. W rezultacie carbonowe lusterka oraz tylny dyfuzor zdecydowanie nadają autu bardziej drapieżnego charakteru.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.