Gran Turismo Expo – pierwsze prawdziwe targi samochodów luksusowych w Polsce

2015-06-26

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 2 – 4 lipca weźmiemy udział w Gran Turismo Expo w Poznaniu. Impreza ta to jedyne polskie targi adresowane do koneserów ekskluzywnych samochodów. Jest to event limitowany do 1825 dostępnych biletów. Podczas 3 dni na powierzchni 3000 m² goście będą mieć możliwość zobaczenia nowych modeli topowych marek, a także przeżycia niesamowitych emocji podczas przejażdżek po Torze Poznań.

Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby na naszym stoisku i tym razem zaprezentować coś wyjątkowego. Na odwiedzających będzie czekać Audi ABT RS6-R oraz Praga R1. Specjalnie na tę okazję sprowadziliśmy również Pragę R1R z homologacją drogową. Dodatkową atrakcją będzie niepowtarzalna możliwość przetestowania Pragi R1 na torze.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.