Ferrari 488 GTB Akrapovic Slip On Line Titanum

2016-08-18

Kolejny raz mamy przyjemność poinformować o naszym sukcesie! Ponownie jako pierwsi w Polsce zmodyfikowaliśmy Ferrari 488 GTB. To super auto zostało przez nas wyposażone w ekskluzywny układ wydechowy Akrapovic Slip On Line Titanum.

Seryjnie silnik V8 Ferrari wydaje przepiękny dźwięk, ale jak na nas przystało nie mogliśmy pozwolić na to, żeby nie uczynić go jeszcze bardziej zawadiackim Układ wydechowy Akrapovic  pod wieloma względami stanowi przewagę nad oryginalnym systemem Ferrari. Ze względu na unikalną konstrukcję i użyte materiały wydech Akrapovic jest lżejszy od seryjnego aż o 3,8 kg, cechuje go też wyjątkowa wytrzymałość. Unikalna budowa tłumików zdecydowanie zmniejsza opory przepływu spalin, dzięki czemu wzrasta moc silnika i moment obrotowy. Jednak najbardziej zauważalna różnica zachodzi w brzmieniu silnika, który teraz wydaje naprawdę spektakularne dźwięki.

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację, a już niedługo zamieścimy film

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.