Doskonałe wyniki Teamu Pachura Motorsport na Torze Poznań

2015-07-17

W miniony weekend Team Pachura Motorsport można było spotkać na Torze Poznań, gdzie odbywały się zawody FIA Strefy Europy Centralnej. Nasz team wystartował razem z  zespołem Praga Cars Racing.

Kierowcami byli: Patryk Pachura – wielokrotny wyścigowy Mistrz Polski oraz Ales Jirasek – uczestnik serii wyścigowej Blancpain oraz VW Golf Cup. Do wyścigów wystawiliśmy dwa samochody Praga R1 napędzane silnikami Renault Sport F4R832, które w najnowszej specyfikacji osiągają moc 250 KM. Startując z pole position udało nam się zająć I miejsce w klasyfikacji generalnej w 3. rundzie Długodystansowych Mistrzostw FIA Strefy Europy Centralnej. Natomiast po 3. i 4. rundzie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Patryk Pachura zajął II miejsce w klasyfikacji generalnej.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.