Dni Tuningu ABT -20%

2017-08-29

Serdecznie zapraszamy na Dni Tuningu ABT, które odbędą się w dniach 14 – 26 września 2017 r. W tym czasie na wszystkie moduły ABT AEC Power proponowane przez ABT Sportsline będzie obowiązywać 20% rabat. Jako dopełnienie modyfikacji otrzymuje się doskonałą jakość oraz szeroką gwarancję. W tym roku zdecydowanie promowane są ABT Audi RS5 z 510 HP i 680 Nm oraz ABT Audi SQ5 z 425 HP i 550 Nm, ale ABT oferuje również programy dla wielu modeli marek Volkswagen, Seat i Skoda. Przykładem jest np. popularny VW T6 z 235 HP i 490 Nm lub Skoda Octavia RS, która osiąga przyrost do 315 HP i 450 Nm.

Klienci ABT są dobrze chronieni otrzymując gwarancję na okres 2 lat od daty pierwszej rejestracji pojazdu lub do 100.000 km, gwarancja ta oferowana jest w następujących państwach: Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Szwecja, Norwegia, Dania, Finlandia, Włochy i Polska.

„Nasza jednostka sterująca silnikiem była przez nas rozwijana, projektowana przy użyciu najwyższych standardów produkcji i co ważne – zaadaptowaliśmy oprogramowanie indywidualnie do każdej wersji silnika. Dodatkowy moduł sterujący nie koliduje z ochroną standardowej jednostki sterującej” wyjaśnia Hans-Jürgen Abt. „Oczywiście oferujemy również najlepszej jakości serwis gwarancyjny”.

ABT Power pozwala zwiększyć moc silnika bez jednoczesnego zwiększania zużycia paliwa. Żeby zawsze być „na czasie”, jednostki sterujące pracą silnika ABT Sportsline nieustannie są ulepszane w oparciu o najnowsze technologiczne trendy. Naturalnie modele aut po modyfikacjach ABT Sportsline otrzymują także certyfikat TÜV Rheinland. Dni Tuningu ABT to idealny moment na zanurzenie się w świecie ABT i zapoznanie się z indywidualnie rozwijanym oprogramowaniem, sprzętem perfekcyjnie dopasowanym do samochodu, najlepszym serwisem gwarancyjnym, szeroką gamą modeli aut od Audi do Volkswagena oraz wysokimi standardami podczas testów.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.