Chiptuning Mercedes C W205 C450 AMG 4matic 425 KM

2016-01-29

Za sprawą modyfikacji przeprowadzonej w Mercedesie C W205 C450 AMG 4matic do grona naszych zadowolonych klientów dołączył kolejny :) Oto treść wiadomości, którą otrzymaliśmy od właściciela tego auta: „Powiem krótko różnica jest ogromna -  szczególnie odczuwalna przy przyspieszeniu od 140 - 160 w górę to po prostu wciska :) Efekt modyfikacji przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Warto było czekać , bo wrażenia z jazdy są niewyobrażalne a uśmiech nie schodził mi z ust przez całą drogę. Jeszcze raz bardzo dziękuję”.

Auto trafiło do nas w celu zwiększenia mocy. Pierwszy pomiar na hamowni wykazał, że seryjna moc wynosi 370 KM, a moment obrotowy 476 Nm. Po przeprowadzonej przez nas modyfikacji parametry te wzrosły o 55 KM i 80 Nm, w efekcie dając moc w wysokości 425 KM i moment obrotowy na poziomie 556 Nm. Warto dodać, że jest to prawdopodobnie pierwszy w Polsce zmodyfikowany w ten sposób model Mercedesa.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.