BMW M3 E92 G-Power SKII CS + Akrapovic Evolution Line 622 KM

2016-08-02

Prezentujemy wam kolejny z naszych projektów - tym razem mieliśmy przyjemność pracować nad modyfikacją BMW M3 E92 z kompresorem G-Power SKII CS. Jak zwykle wyszliśmy z założenia, że nawet w takmocnymaucie drzemie ukryty potencjał, który po uwolnieniu da ogromne pokłady nowej mocy.

Zestaw G-Power SK II Club Sport oparty jest na sprężarce mechanicznej ASA T1-523, a powietrze doładowujące wcześniej zostaje odpowiednio schłodzone przez wydajny intercooler . Po otwarciu maski już na pierwszy rzut oka wyraźnie widać zmiany - dominują charakterystyczne dla G-Power pomarańczowe elementy nowego układu doładowania.

Efektem zamontowania kompresora jest imponującą moc 622 KM oraz moment obrotowy na poziomie 541 Nm. Tak znakomite wyniki nie byłyby możliwe gdyby nie zamontowany przez nas tytanowy wydech Akrapovic z serii Evolution Line wraz z tytanowymi końcówkami. Element ten znacząco poprawia także walory dźwiękowe, jakimi może pochwalić się to auto. BMW M3 z kompresorem G-Power SK II CS rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,9 s, a przyspieszenie od 100 do 200 km/h zabiera zaledwie 6,5 s. Prędkość maksymalna to ponad 330 km/h.  To już kolejneBMWM3 e92 zmodyfikowane w  Pachura Moto Center. Poniżej prezentujemy wam filmprzedstawiający nasz show car BMW M3 zmodyfikowany wcześniejw naszej firmie:

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.