BMW M3 E92 G-Power SKII CS

2015-06-24

Z niebywałą przyjemnością prezentujemy Państwu nasz najnowszy, projekt – kolejne BMW M3 E92 z kompresorem G-Power SKII CS. Dla wszystkich fanów bawarskiego producenta każde auto spod znaku „M” jest już samo w sobie wyjątkowe, my jednak postanowiliśmy udowodnić, że w „M-trójce” drzemie duży potencjał, który po uwolnieniu daje ogromne pokłady nowej mocy.

Zestaw G-Power SK II Club Sport opiera się na sprężarce mechanicznej ASA T1-523, powietrze doładowujące jest wcześniej odpowiednio schłodzone przez dodatkowy intercooler. Pod maską oprócz sprężarki w oczy rzuca się także nowy kolektor ssący w charakterystycznym dla G-Power pomarańczowym kolorze.

Dzięki doładowaniu silnik osiąga imponującą moc 628 KM przy 8460 obr/min. oraz moment obrotowy na poziomie 525 Nm przy 8195 obr/min. BMW M3 z kompresorem G-Power SK II CS rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,9 s, a przyspieszenie od 100 do 200 km/h zabiera zaledwie 6,5 s. Prędkość maksymalna to ponad 320 km/h. Siła ciągu silnika 4.0 V8 - dzięki kompresorowi jest imponująca w pełnym zakresie obrotów. M3 otrzymało także nowy, kompletny, tytanowy wydech firmy Akrapovic. Jest to wersja Evolution Line ze sportowymi katalizatorami o wysokim przepływie 100 cpsi oraz tytanowymi końcówkami wydechu.

Lista dalszych modyfikacji jest imponująca:

- Zawieszenie KW Clubsport 2 way, sportowe stabilizatory HR

- Układ hamulcowy Alcon Race z 6 -tłokowymi zaciskami i nacinanymi tarczami Ø365mm

- Układ napędowy – sprzęgło OS Giken TR2, szpera OS Giken TCD zalana olejem OS Giken 80W250

- Układ chłodzenia – dodatkowa chłodnica wody, powiększona chłodnica oleju, dodatkowa chłodnica oleju szpery

- Nadwozie/wnętrze – wyścigowa maska silnika z carbonu, rozpórka usztywniająca Challenge pomiędzy słupkami B, pasy bezpieczeństwa 4 punktowe OMP, wyświetlacz Awron

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.