Audi S8 Abt Power S 670 KM

2015-05-05

Najnowszy model sportowej limuzyny od Audi - piękne S8 w perłowym kolorze Havanna Black prosto z salonu trafił do nas po dodatkową porcję mocy. Zdecydowaliśmy się na pakiet mocy nr 2 od firmy Abt Sportsline, nazwany przez producenta Abt Power S. Zestaw ten składa się ze sportowego układu wydechowego oraz dodatkowego sterownika silnika Abt Engine Control (w skrócie AEC). Silnik V8 TFSI to jednostka o dużych zapasach mocy - pierwszy pomiar na hamowni wykazał, że auto w serii osiąga moc 544 KM i moment obrotowy 650 Nm.

Po zamontowaniu nowego układu wydechowego, a także zaprogramowaniu i zamontowaniu komputera AEC wykonaliśmy kolejne pomiary na hamowni. W rezultacie naszych prac "S-ósemka" zyskała dodatkowo 122 KM oraz aż 160 Nm, zatem samochód może pochwalić się parametrami równymi 668 KM oraz 811 Nm! Auto jest teraz o wiele mocniejsze, a silnik V8 TFSI wydaje z siebie zdecydowanie bardziej atrakcyjny dźwięk i daje jeszcze więcej satysfakcji z jazdy!

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.