Audi RS6 ABT AEC Power 660 KM

2015-04-22

Prezentujemy kolejnego mocarza, który opuścił naszą fabrykę mocy! Najszybsze kombi od Audi już w serii może poszczycić się niezwykłą mocą. Tym razem pracowaliśmy nad matowym egzemplarzem w kolorze szarości Daytona.

Proces modyfikacji standardowo rozpoczęliśmy od sprawdzenia, jak mocne jest auto w serii. Okazało się, że to Audi osiąga moc równą 581 KM i moment obrotowy 708 Nm. Jednak my dobrze wiemy, że to auto stać na dużo więcej. Po zamontowaniu komputera sterującego pracą silnika – ABT Engine Control – zyskaliśmy dodatkowo 80 KM i 107 Nm. Efekt końcowego pomiaru jest naprawdę imponujący! Udało nam się uzyskać moc w wysokości 661 KM i moment obrotowy na poziomie 815 Nm. Jest to naprawdę świetny wynik, który na pewno będzie przekładał się na znakomite osiągi oraz przyjemność płynącą z prowadzenia tego auta.

Przypominamy, że udzielamy gwarancji na 5 lat oraz 150 tys. km na modyfikacje silnika ABT Sportsline!

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.