Audi RS6 4.0 TFSI ABT Power S 700 KM + pakiet RS6-R

2015-11-06

Od czasu do czasu w naszej firmie mamy przyjemność realizować naprawdę wyjątkowe projekty. Tak było właśnie w tym przypadku. Pod nasze skrzydła trafiło Audi RS6 z silnikiem 4.0 TFSI.

Unikalność tego projektu polegała na tym, że zajęliśmy się zarówno poprawą osiągów, jak i stroną wizualną, wykorzystując elementy pakietu stylistycznego ABT RS6-R. W skład tego limitowanego pakietu wchodzą:

  • carbonowe osłony wlotów i kierownice strug powietrza
  • tylny spoiler wykonany z carbonu
  • dodatkowe carbonowe elementy stylizacyjne tylnego zderzaka
  • felgi ABT FR 22'' w kolorze czarnego matu z polerowanymi krawędziami
  • przycisk ABT START/STOP
  • układ wydechowy Akrapovic Evolution Line Titanium z klapami regulującymi głośność.

Po zakończeniu upiększania auta mogliśmy zająć się podniesieniem mocy. Pierwszy pomiar, jaki wykonaliśmy wykazał, że w serii auto osiąga moc równą 594 KM, a moment obrotowy wynosi 702 Nm. Następnie pod maską umieściliśmy komputer sterujący pracą silnika ABT AEC Power S, który pozwolił nam zwiększyć te parametry do 700 KM i 856 Nm. Wykonany z super lekkiego i wytrzymałego stopu tytanu układ wydechowy Akrapovic Evolution Line w połączeniu z tuningiem silnika ABT AEC Power S spełnia bardzo ważną rolę – odprowadza zwiększoną ilość spalin. Ponadto wydech ten podkreśla niesamowicie piękny dźwięk wydobywający się z silnika V8.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.