Audi RS5 Sportback

2020-01-31

Kolejny mocny zawodnik w naszej firmie – Audi RS5 Sportback 2019. Auto napędza 2.9-litrowa jednostka TFSI, a podczas wstępnych testów wykazała ona moc na poziomie 452 koni i 594 Nm

Jaki był cel tej wizyty? Klient zdecydował się na instalację kilku modyfikacji, które pozwolą na poprawienie mocy, a także aspektów akustycznych i estetycznych.

Całą operację rozpoczęliśmy od instalacji pakietu mocy ABT Power S, w którego skład wchodzi komputer ABT Engine Control, a także dodatkowy intercooler wodny. Ten duet pozwolił na przyrost mocy do zatrważających 525 KM i 697 Nm . Jak możecie zauważyć, jest to prawie 20-procentowy przyrost mocy względem serii.

Kolejnym celem była instalacja układu wydechowego również od ABT Sportsline wyposażonego w 4 końcówki wykonane z carbonu. Dzięki nowemu wydechowi, RS5-tka może pochwalić się nowym, bardziej rasowym dźwiękiem, a także niewielkim przyrostem mocy.

Warto również wspomnieć o carbonowych wlotach powietrza znajdujących się w nadkolach, które dodają uroku, a także nieco więcej sportowego szyku.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.