Audi Q7 3.0 TDI ABT AEC 326 KM

2016-07-27

Niedawno mieliśmy przyjemność pracować nad wzmocnieniem Audi Q7 w wersji 3.0 TDI. Egzemplarz, który nas odwiedził w serii uzyskiwał moc w wysokości 285 KM i moment obrotowy 591 Nm.

Po zamontowaniu komputera sterującego pracą silnika ABT AEC moc wzrosła do 326 KM, a moment obrotowy osiągnął poziom 678 Nm. Dodatkowo to piękne auto wyposażone zostało w pakiet zewnętrzny ABT Sportsline, co nadało mu zupełnie inny image. Karoseria zyskała kilka centymetrów szerokości, przedni zderzak został znacznie przemodelowany. Błotniki wzbogaciliśmy charakterystycznymi dla ABT Sportsline nerkami. Nakładki drzwiowe sprawiają, że auto wygląda na niższe. Z tyłu dodaliśmy nowy spoiler oraz cztery potężne końcówki wydechu. Wisienką na torcie są przyciągające spojrzenia felgi ABT FR w rozmiarze 22''. Efektem metamorfozy jest zdecydowanie bardziej wyrazisty, drapieżny wygląd oraz więcej radości z prowadzenia tego auta.

Dodatkowo w aucie zamontowaliśmy aktywny układ wydechowy.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.