Audi ABT A8 4.2 TDI facelift

2014-12-03

Przed wami kolejne Audi A8 po zmianie image'u. Tym razem dodatkowo jest to wersja po faceliftingu, do której jako pierwsi w świecie zamontowaliśmy pakiet aerodynamiczny ABT „Aero”, tym samym jeszcze bardziej uatrakcyjniając wygląd tej eleganckiej limuzyny.

Efekt przemiany jest zachwycający -  A-ósemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje najlepszy na rynku tuner ABT Sportsline. Audi ubraliśmy w pakiet stylistyczny ABT „Aero”. Wystylizowane w Pachura Moto Center A8 wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się: przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne oraz nowy tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego. Dzięki tym dodatkom boczna linia Audi A8 jest jeszcze bardziej sportowa, a sam samochód sprawia wrażenie jeszcze bardziej ekskluzywnego. ABT Audi A8 - to limuzyna o sportowym zacięciu, to również doskonale zachowane proporcje pomiędzy elegancją samochodu z najwyższego segmentu, a sportowym duchem, który ma w firmie Abt bardzo długą tradycję.  

W najbliższej przyszłości planujemy także podnieść moc silnika do 430 KM.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.