Audi A8 4H 4.2 TDI ABT Sportsline 400KM 885Nm

2014-05-15

Prezentujemy kolejne zupełnie odmienione Audi A8 4.2 TDI. Jeden rzut oka na nadwozie tej limuzyny pozwala przekonać się, że pod względem stylistycznym jest ona dopracowana w najdrobniejszych nawet szczegółach.

"A ósemkę" ubraliśmy w pakiet stylistyczny ABT "Aero", na który składają się następujące elementy: przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne, tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego oraz tylna lotka na klapie bagażnika i dodatkowo na błotnikach. Po tych zmianach linia boczna A8 jest jeszcze bardziej sportowa, a cały samochód zyskał bardziej ekskluzywny image.

Ale to nie wszystkie modyfikacje, jakie zastosowaliśmy w tym Audi. Dobrze znany nam silnik 4.2 TDI poddaliśmy chiptuningowi ABT Power. Pierwszy pomiar pokazał moc 360KM i moment obrotowy 786Nm w serii. Efekty naszych zabiegów są imponujące - udało nam się uzyskać moc na równą 403KM i moment obrotowy na poziomie 885Nm.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.