Audi A8 4H 3.0 TDI 302KM Abt Sportsline

2014-08-11

Prezentujemy kolejne poprawione Audi A8 3.0 TDI. Jeden rzut oka na nadwozie tej limuzyny pozwala przekonać się, że pod względem stylistycznym jest ona dopracowana w najdrobniejszych nawet szczegółach.

"A ósemkę" ubraliśmy w pakiet stylistyczny ABT "Aero", na który składają się następujące elementy: przedni spoiler, wystylizowane progi boczne, tylny spoiler z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego oraz tylna lotka na klapie bagażnika i dodatkowo na błotnikach. Po tych zmianach linia boczna A8 jest jeszcze bardziej sportowa, a cały samochód zyskał bardziej ekskluzywny image.
Ale to nie wszystkie modyfikacje, jakie zastosowaliśmy w tym Audi. Dobrze znany nam silnik 3.0 TDI nowej generacji poddaliśmy chiptuningowi. Pierwszy pomiar pokazał moc 260KM i moment obrotowy 555Nm w serii. Efekty naszych zabiegów są imponujące - udało nam się uzyskać moc równą 302KM i moment obrotowy na poziomie 645Nm.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.