ABT Sportsline partnerem Turnieju Czterech Skoczni

2011-11-23

W tym roku już po raz 60. odbędzie się Turniej Czterech Skoczni. Firma Abt Sportsline, największy tuner samochodów produkowanych przez Volkswagen Group, została oficjalnym partnerem tego turnieju, który jest przecież jedną z największych imprez sportów zimowych na świecie. 

Miliony widzów śledzących zmagania skoczków, czy to na miejscu zawodów czy przed telewizorami, będą mogły zobaczyć specjalny samochód, który stanie tuż przy skoczni. Będzie to czerwony ABT Touareg Nordic Edition. Ten unikalny ABT na pół roku trafi w ręce zwycięzcy całego turnieju.

Ten zjawiskowy SUV z Allgäu z pewnością będzie dodatkową zachętą dla obrońcy tytułu Thomasa Morgensterna (Austria), wicemistrza Simona Ammana (Szwajcaria) lub trzeciego w zeszłym sezonie -Toma Hilde (Norwegia).
 
 Ponadto  firma ABT Sportsline udostępniła organizatorom turnieju  dziesięć Volkswagenów Multivan.

Hans-Jürgen Abt i jego pracownicy już przygotowują się do pierwszej imprezy, która odbędzie się w Allgäu - w Oberstdorfie, około 30 km od Kempten, gdzie firma ma siedzibę.

PACHURA MOTO CENTER jest oficjalnym przedstawicielem Abt Sportsline w Polsce!

Turniej Czterech Skoczni 2011/2012

29 - 30 grudzień Oberstdorf (Niemcy)
31 grudzień - 1 styczeń    Garmisch-Partenkirchen (Niemcy)
3 - 4 styczeń Innsbruck (Austria)
5 -6  styczeń Bischofshofen (Austria)

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.