ABT R8 na Geneva International Motor Show

2017-03-09

W kolejnych dniach przybliżymy wam auta prezentowane przez ABT Sportsline podczas Geneva International Motor Show. Dziś pora na szlachetny unikat, czyli ABT R8.

Dla klientów uważających Audi R8 V10 + za niewystarczająco atletyczne oferujemy szeroką gamę akcesoriów, które dodatkowo wyostrzą image tego superauta. Przedni i tylny zderzak sprawiają, że auto wydaje się wizualnie niższe. Pasująca dokładka przedniego zderzaka oraz specjalnie wymodelowane przednie, tylne i boczne dyfuzory sprawiają, że pod względem aerodynamiki ten niemiecki sportowy samochód jest jeszcze lepszy. Wyścigowy design otworów nawiewowych na tarcze stanowi dopełnienie pakietu pod względem funkcjonalnym. Naturalnie, felgi muszą pasować do sportowej linii auta. W związku z tym oferujemy 19 – calowe felgi ABT High Performance ER – F w odcieniu „black magic”, a także nowe 20 – calowe felgi ABT High Performace GR w kolorze anodowanej czerni. Audi R8 w standardzie legitymuje się mocą na poziomie 610 koni mechanicznych. Możliwe jest osiągnięcie dodatkowych 20 hp w tym silniku bez zagrażania jego bezpieczeństwu. Możliwość ta istnieje dzięki zoptymalizowaniu przepływu powietrza i zastosowaniu układu wydechowego ze specjalnej nierdzewnej stali z podwójną carbonową rurą wydechową. Otwarty carbonowy tylny panel optymalizuje temperaturę w komorze silnika i jednocześnie poprawia wizualne walory auta. Podążając za motto „pozbawiona kontroli siła jest niczym” ABT Sportsline wprowadziło też zmiany w zawieszeniu. Ten niemiecki tuner był w stanie poprawić już i tak znakomitą przyczepność auta. Było to możliwe dzięki obniżeniu środka ciężkości przy użyciu gwintowanych sprężyn zawieszenia, precyzyjnemu zaadaptowaniu sportowych stabilizatorów przedniej i tylnej osi oraz zredukowaniu wagi o 50 kg. Najważniejsza w sportowym samochodzie zawsze będzie przestrzeń znajdująca się za kierownicą. Już zanim kierowca zajmie swoje miejsce ABT R8 wita go ekskluzywnym oświetleniem , gdy zasiądzie za kierownicą stopy spoczną na wysokiej jakości dywanikach z logo ABT, natomiast wzrok powędruje do dwóch znacznie zmiemionych walorów estetycznych – eleganckiemu, skórzanemu wnętrzu ABT Individual komponującemu się z nadanym przez carbonowe elementy sportowym lookiem. Dla ABT Sportsline wizualny upgrade jest tak samo istotny jak poprawa wydajności.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.