ABT Audi SQ7 – super samochód użytkowy

2017-03-13

Kolejnym z aut prezentowanych przez ABT Sportsline w Genewie jest ABT SQ7.

Jeżeli te trzy litery: S, U, V sprawiają, że myślisz tylko o dostojnym, powolnym aucie, to na pewno nie widziałeś jeszcze ABT Audi SQ7. Zoptymalizowana jednostka sterująca ABT Power przeistacza mocne 435 koni mechanicznych Audi SQ7 w prawdziwą elektrownię. Dodatkowe 85 hp i 70 Nm momentu obrotowego otrzymają silniki 4.0 TDI. ABT Level Control pozwala na kontrolowanie astronomicznych parametrów 520 hp i prawie 1000 Nm nawet podczas skrętów. Jednostka kontrolująca pozwala kierowcy obniżać SQ7 z zawieszeniem pneumatycznym  nawet o 20 mm w porównaniu do standardowych ustawień. Zalety systemu  ABT Sound Control zostaną docenione przez osoby znajdujące się w pobliżu SQ7, chyba, że kierowca wciśnie przycisk aktywujący sportowe brzmienie. Rury wydechowe wykonane z kombinacji stali nierdzewnej i carbonu są wysokiej jakości dodatkiem podnoszącym atrakcyjność tyłu auta.

Żeby zapewnić, że wzrost mocy ABT SQ7 jest reprezentowany również od strony wizualnej, oferujemy szeroką gamę akcesoriów. Szeroki design pakietu aerodynamicznego zawiera przedni zderzak, poszerzenia nadkoli, dodatki tylnego zderzaka, tylny spoiler i wstawki w błotnikioraz listwy drzwiowe dla bardziej muskularnego wyglądu. Nie ma nic złego w tym, że samochód hipnotyzuje swoją mocą, a żeby to osiągnąć zewnętrzny pakiet ABT został zwieńczony carbonową dokładką przedniego zderzaka, listwami drzwi oraz przednim grillem. ABT Sportsline poleca też carbonowe rury wydechowe i felgi idealnie pasujące do stylu tego auta. 22 – calowe felgi ABT Sport GR w matowej czerni wzbogacają image ABT SQ7.

Modyfikacja objęła również środek auta – wnętrze SQ7 można upiększyć zindywidualizowanymi akcesoriami jak zintegrowane oświetlenie wnętrza, maty podłogowe oraz mata bagażnika. Skórzane wnętrze ABT Individual dzięki wysokiej jakości materiałom z kontrastującymi przeszyciami i logo ABT tworzy atmosferę elegancji. Drugi z oferowanych pakietów ABT Individual – wnętrze z elementami carbonowymi nadaje kokpitowi bardziej sportowy, wyścigowy wygląd. Wszystkie proponowane zmiany i dodatki przechodzą szczegółowe kontrole jakości, co oznacza, że klienci nie muszą rezygnować z fabrycznej gwarancji, żeby cieszyć się w pełni wydajnością ABT SQ7.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.